FAQ Svietidlá, lampy, lustre, stolné lampičky, bodové svietidlá a LED diódové svietidlá značky Massive, Philips, Ledino, Lirio, Eseo, Delta Light, Eglo, Globo a mnoho ďalších - to všetko nájdete v našej ponuke. Teraz Vám ponúkame možnosť zakúpiť tieto svietidlá aj v pohodlí svojho domova prostredníctvom nášho e-shopu. Osvetlite si život! Nechajte sa oslniť novinkami z tohtoročnej kolekcie svietidiel a očariť absolútnou novinkou na slovenskom trhu - dizajnovými svietidlami Illuminati.

Spoločnosť JORVIK úspešne pôsobí na slovenskom trhu už 10 rokov, počas ktorých sa vyprofilovala na popredného dodávateľa svietidiel a bytových doplnkov. Podpora a dlhoročná spolupráca so známymi výrobcami svietidiel nám umožňuje poskytovať najširší sortiment svietidiel na slovenskom trhu. Sortiment, ktorého šírka pomáha naším zákazníkom nájsť svoj štýl a vyniknúť!

Svietidlá do Vašej novostavby

Ponúkame Vám vypracovanie komplexného návrhu vhodného osvetlenia do Vášho domu, bytu alebo budovy!

Príďte k nám do ktorejkoľvek predajne a my Vám vypracujeme komplexný návrh svietidiel a pomôžeme Vám vybrať svietidlá pre Vašu novostavbu. V rámci vypracovania návrhu celkového osvetlenia poskytujeme aj službu osobných návštev na novostavbách, kde po prezretí priestorov a vypočutí Vašich predstáv Vám na základe našich skúseností odporučíme vhodné svietidlá. K dispozícii Vám budú katalógy s množstvom svietidiel rôznych tvarov, veľkostí a farieb a my Vám pomôžeme nájsť tie správne svietidlá práve pre Vás!

A aké Vám ponúkame výhody?

  • nemusíte navštíviť množstvo predajní - stačí si v pokoji domova vybrať svietidlá priamo pre Vás
  • poradíme Vám vo všetkých otázkach, ako sú rozmery svietidla, potrebné osvetlenie v jednotlivých miestnostiach a vhodných svetelných zdrojov, aby bola zabezpečená svetelná pohoda
  • bezplatný katalóg svietidiel Massive, ktorý Vám na požiadanie doručíme domov.

V prípade záujmu na vypracovanie cenovej ponuky nás prosím kontaktujte prostredníctvom nášho kontaktného formulára.

Ďakujeme za návštevu na našich stránkach.